Obowiązek informacyjny arrow Zamówienia publiczne
Zamówienia publiczne
Zapytanie ofertowe na prowadzenie specjalistycznych usług opiekuńczych Drukuj Wyślij znajomemu
Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Skoczowie zaprasza do składania ofert na prowadzenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Kod CPV 85000000-9
Czytaj całość
 
Zapytanie ofertowe na usługę prowadzenia porad i konsultacji pedagogicznych Drukuj Wyślij znajomemu
Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Skoczowie zaprasza do składania ofert na prowadzenie konsultacji i poradnictwa pedagogicznego dla pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w Skoczowie z zakresu prowadzonych spraw jak również dla klientów OPS.
Czytaj całość
 
Zaproszenie do składania ofert na przygotowanie i wydawanie ciepłych posiłków Drukuj Wyślij znajomemu

zupa100.jpg

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Skoczowie zaprasza do składania ofert na przygotowywanie i wydawanie gorących posiłków dla osób korzystających  z pomocy OPS w roku 2019.


Ramy czasowe realizacji zamówienia: 2.01.2019 – 31.12.2019 r.

Czytaj całość
 
Informacja o wyborze ofert Drukuj Wyślij znajomemu
Czytaj całość
 
Informacja o wyborze oferty na przygotowanie i wydawanie ciepłych posiłków Drukuj Wyślij znajomemu
zupa75.jpgZgodnie z przepisami art. 4 pkt 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2015 r. poz. 2164 z późn, zm.) oraz Dział IV § 4 i 6 Regulaminu udzielania zamówień publicznych w Ośrodku Pomocy Społecznej w Skoczowie, Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Skoczowie informuje, iż w związku z ogłoszonym na stronie internetowej zapytaniem ofertowym nr sprawy: AS.272.2754.17 z dnia 14.12.2017r.  na świadczenie usługi polegającej na przygotowaniu i podawaniu gorących posiłków otrzymano jedną ofertę na realizację całości zamówienia.
Czytaj całość
 
Zaproszenie do składania ofert na przygotowanie i wydawanie ciepłych posiłków Drukuj Wyślij znajomemu
zupa75.jpgDyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Skoczowie zaprasza do składania ofert na przygotowywanie i wydawanie gorących posiłków dla osób korzystających  z pomocy OPS w roku 2018.

Ramy czasowe realizacji zamówienia: 2.01.2018 – 31.12.2018 r.

Czytaj całość
 
Zaproszenie do składania ofert na usługę remontowo - budowlaną Drukuj Wyślij znajomemu
Przedmiotem zamówienia są roboty remontowo budowlane polegające na kompleksowym  wykonaniu otworu drzwiowego pomiędzy lokalami nr 7 i 8 na kondygnacji parteru w budynku mieszkalno – usługowym, położonym przy ul. Morcinka 18 zgodnie z dokumentacją techniczną: projekt budowlano – wykonawczy z dnia 10.07.2017r.
Czytaj całość
 
Informacja o wyborze ofert na realizację szkoleń. Drukuj Wyślij znajomemu
Informacja o wyborze ofert na realizację następujących szkoleń:
Nr sprawy: AS.272.2183.17 z dnia 09 października 2017 r. „Kurs obsługi kasy fiskalnej”.
Czytaj całość
 
Zapytanie ofertowe: Przeprowadzenie seminarium i szkolenia dla pracowników OPS Drukuj Wyślij znajomemu
Zaproszenie do składania ofert na zamówienie: Przeprowadzenie seminarium i szkolenia dla pracowników OPS w Skoczowie w ramach projektu pn. " Wdrożenie zmian organizacyjnych w Ośrodku Pomocy Społecznej w Skoczowie mających na celu poprawę jakości obsługi klienta " finansowanego z Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.
Czytaj całość
 
Zapytanie ofertowe: Przeprowadzenie superwizji dla pracowników socjalnych Drukuj Wyślij znajomemu
Zaproszenie do składania ofert na zamówienie: Przeprowadzenie superwizji dla pracowników socjalnych zatrudnionych w OPS Skoczów realizowanej w ramach projektu pn. " Wdrożenie zmian organizacyjnych w Ośrodku Pomocy Społecznej w Skoczowie mających na celu poprawę jakości obsługi klienta " finansowanego z Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.
Czytaj całość
 
Zapytanie ofertowe: kurs obsługi kasy fiskalnej Drukuj Wyślij znajomemu
Zaproszenie do składania ofert na zamówienie: Kurs obsługi kasy fiskalnej dla uczestników/czek partnerskiego projektu pozakonkursowego pn. „Aktywny powiat cieszyński – program aktywizacji społeczno-zawodowej w obszarze pomocy społecznej” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, realizowanego przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Skoczowie.
Czytaj całość
 
Unieważnienie zapytania ofertowego - kurs komputerowy Drukuj Wyślij znajomemu
Ogłoszenie o unieważnieniu zaproszenia do składania ofert w zakresie przeprowadzenia kursu komputerowego.

Znak sprawy: AS.272.2128.17 z dnia 03.10.2017.

Czytaj całość
 
Og Drukuj Wyślij znajomemu

Og

 
Zapytanie ofertowe: Szkolenie komputerowe. Drukuj Wyślij znajomemu
Zaproszenie do składania ofert na zamówienie: Szkolenie komputerowe - stopień podstawowy dla uczestników/czek partnerskiego projektu pozakonkursowego pn. „Aktywny powiat cieszyński – program aktywizacji społeczno-zawodowej w obszarze pomocy społecznej” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, realizowanego przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Skoczowie.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 18 z 49
© 2019 Ośrodek Pomocy Społecznej w Skoczowie