Obowiązek informacyjny arrow Zamówienia publiczne
Zamówienia publiczne
Zapytanie ofertowe na prowadzenie specjalistycznych usług opiekuńczych Drukuj Wyślij znajomemu
Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Skoczowie zaprasza do składania ofert na prowadzenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi.
Kod CPV 85000000-9
Czytaj całość
 
Informacja o wyborze oferty - kurs opiekuna/ki Drukuj Wyślij znajomemu
Ośrodek Pomocy Społecznej w Skoczowie informuje, iż w związku z ogłoszonym zapytaniem ofertowym na usługę polegającą na przeprowadzeniu
kursu opiekuna/ki środowiskowej otrzymano 1 ofertę na realizację całości zamówienia.
Czytaj całość
 
Informacja o wyborze oferty - Kurs kosmetyczny Drukuj Wyślij znajomemu
Ośrodek Pomocy Społecznej w Skoczowie informuje, iż w związku z ogłoszonym zapytaniem ofertowym na usługę polegającą na organizacji i przeprowadzeniu kursu zawodowego "kurs kosmetyczny” otrzymano 2 oferty na realizację całości zamówienia z czego jedna z ofert wpłynęła po terminie wskazanym w zapytaniu ofertowym.
Czytaj całość
 
Informacja o wyborze oferty - Kurs florystyki Drukuj Wyślij znajomemu
Ośrodek Pomocy Społecznej w Skoczowie informuje, iż w związku z ogłoszonym zapytaniem ofertowym na usługę polegającą na organizacji i przeprowadzeniu kursu zawodowego "kurs florystyki” otrzymano 2 oferty na realizację całości zamówienia.
Czytaj całość
 
Zapytanie ofertowe na zorganizowanie i przeprowadzenie kursu opiekuna/opiekunki Drukuj Wyślij znajomemu
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na organizacji i przeprowadzeniu szkolenia prowadzącego do nabycia kompetencji i kwalifikacji zawodowych z zakresu kursu opiekuna/opiekunki środowiskowej dla 4 osób.
Czytaj całość
 
Zapytanie ofertowe na zorganizowanie i przeprowadzenie kursu florystyki Drukuj Wyślij znajomemu

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na organizacji i przeprowadzeniu szkolenia prowadzącego do nabycia kompetencji i kwalifikacji zawodowych z zakresu kursu zawodowego "kurs florystyki” dla 3 osób.

Czytaj całość
 
Zapytanie ofertowe na zorganizowanie i przeprowadzenie kursu kosmetycznego. Drukuj Wyślij znajomemu
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na organizacji i przeprowadzeniu szkolenia prowadzącego do nabycia kompetencji i kwalifikacji zawodowych z zakresu kursu zawodowego "kurs kosmetyczny” dla 6 osób.
Czytaj całość
 
Informacja o wyborze oferty na przygotowanie i wydawanie ciepłych posiłków Drukuj Wyślij znajomemu
Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Skoczowie informuje, iż w związku z ogłoszonym na stronie internetowej zapytaniem ofertowym nr sprawy: PD.272.14586.2019 z dnia 11.12.2019r. na świadczenie usługi polegającej na przygotowaniu i podawaniu gorących posiłków otrzymano jedną ofertę na realizację całości zamówienia.
Czytaj całość
 
Informacja o wyborze oferty - kurs obsługi kasy fiskalnej oraz terminala Drukuj Wyślij znajomemu
Ośrodek Pomocy Społecznej w Skoczowie informuje, iż w związku z ogłoszonym zapytaniem ofertowym na usługę polegającą na organizacji i przeprowadzeniu kursu zawodowego pn. kurs obsługi kasy fiskalnej oraz terminala kart płatniczych otrzymano 2 oferty na realizację całości zamówienia.
Czytaj całość
 
Zapytanie ofertowe na kurs obsługi kasy fiskalnej Drukuj Wyślij znajomemu
Przedłużenie terminu do składania ofert oraz zmiana treści zapytania ofertowego Nr PD.270.14523.2019.
Czytaj całość
 
Zaproszenie do składania ofert na przygotowanie i wydawanie ciepłych posiłków Drukuj Wyślij znajomemu
Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Skoczowie zaprasza do składania ofert na przygotowywanie i wydawanie gorących posiłków dla osób korzystających z pomocy OPS w roku 2020.

Czytaj całość
 
Informacja o wyborze oferty "Profesjonalny pracownik serwisu sprzątającego” Drukuj Wyślij znajomemu

Ośrodek Pomocy Społecznej w Skoczowie informuje, iż w związku z ogłoszonym zapytaniem ofertowym na usługę polegającą na organizacji i przeprowadzeniu kursu zawodowego "profesjonalny pracownik serwisu sprzątającego” otrzymano 1 ofertę na realizację całości zamówienia. Po dokonaniu oceny formalnej i merytorycznej złożonej oferty ustalono, iż oferta spełnia wymagania zawarte w zapytaniu ofertowym. Wybrano ofertę:

Czytaj całość
 
Zapytanie ofertowe na kurs obsługi kasy fiskalnej Drukuj Wyślij znajomemu

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na organizacji i przeprowadzeniu szkolenia prowadzącego do nabycia kompetencji zawodowych z zakresu kursu zawodowego "kurs obsługi kasy fiskalnej oraz terminala kart płatniczych” dla 2 osób.

 

Czytaj całość
 
Zapytanie ofertowe kurs magazyniera i obsugi wózków widłowych Drukuj Wyślij znajomemu

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na organizacji i przeprowadzeniu szkolenia prowadzącego do nabycia kompetencji zawodowych z zakresu kursu zawodowego "kurs magazyniera wraz z kursem obsługi wózka widłowego z bezpieczną wymianą butli gazowych ” dla 2 osób.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 18 z 74
© 2020 Ośrodek Pomocy Społecznej w Skoczowie