Aktualności
Zaproszenie do złożenia oferty na realizację szkoleń społecznych Drukuj Wyślij znajomemu

Zaproszenie do złożenia oferty na realizację szkoleń społecznych z elementami szkoły rodziców oraz realizację działań w zakresie integracji i reintegracji społecznej osób bezrobotnych korzystających ze świadczeń pomocy społecznej uczestniczących w Programie Aktywizacja i Integracja w 2016r. uczestników projektu „Aktywny powiat cieszyński – program aktywizacji spoleczno-zawodowej w obszarze pomocy społecznej".

 

Czytaj całość
 
Rekrutacja do projektu EFS Drukuj Wyślij znajomemu
Ośrodek Pomocy Społecznej w Skoczowie ogłasza rekrutację do projektu „Aktywny powiat cieszyński – program aktywizacji społeczno – zawodowej w obszarze pomocy społecznej” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 w ramach Osi Priorytetowej IX Włączenie społeczne Działania 9.1 Aktywna integracja Poddziałania 9.1.6 Programy aktywnej integracji osób i grup zagrożonych wykluczeniem społecznym Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.
Czytaj całość
 
Informacja o wyborze oferty po złożonym proteście Drukuj Wyślij znajomemu
plakat_min.jpgInformacja o wyborze oferty po złożonym proteście Dotyczy wyboru oferty na realizację szkoleń społecznych z elementami szkoły rodziców dla 20 uczestników projektu „Staruj z rozmachem – aktywni zawodowo i społecznie w Gminie Skoczów” Ośrodek Pomocy Społecznej w Skoczowie informuje, iż w związku z ogłoszonym zapytaniem ofertowym na realizację szkoleń społecznych z elementami szkoły rodziców dla 20 uczestników projektu „Staruj z rozmachem – aktywni zawodowo i społecznie w Gminie Skoczów” w 2015r otrzymano 11 ofert. W dniu 15 maja dokonano oceny ofert i wyboru oferty APUS Robert Meller ul. Jasnogórska 15 42-202 Częstochowa.
Czytaj całość
 
Informacja o wyborze oferty szkoleń społecznych Drukuj Wyślij znajomemu

plakat_min.jpg

 

Dotyczy wyboru oferty na realizację szkoleń społecznych z elementami szkoły rodziców dla 20 uczestników projektu „Staruj z rozmachem – aktywni zawodowo i społecznie w Gminie Skoczów”.

Czytaj całość
 
Zaproszenie do złożenia oferty na realizację szkoleń społecznych Drukuj Wyślij znajomemu

plakat_min.jpgW związku z realizacją projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach poddziałania 7.1.1 - „Startuj z rozmachem – aktywni zawodowo i społecznie w Gminie Skoczów” Ośrodek Pomocy Społecznej w Skoczowie zaprasza do składania ofert na realizację szkoleń społecznych z elementami szkoły rodziców dla 20 uczestników projektu.

Czytaj całość
 
Informacja o wyborze oferty na realizację poradnictwa prawnego Drukuj Wyślij znajomemu
Informacja o wyborze oferty na realizację poradnictwa prawnego w ramach projektu „Startuj z rozmachem – aktywni zawodowo i społecznie w Gminie Skoczów”
Czytaj całość
 
Zaproszenie do składania ofert poradnictwa prawnego Drukuj Wyślij znajomemu
W związku z przystąpieniem przez Gminę Skoczów do realizacji projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach poddziałania 7.1.1 - „Startuj z rozmachem – aktywni zawodowo i społecznie w Gminie Skoczów” Ośrodek Pomocy Społecznej w Skoczowie zaprasza do składania ofert na realizację poradnictwa prawnego dla uczestników projektu.
Czytaj całość
 
Informacja o wyborze oferty - doradztwo zawodowe, poradnictwo psychologiczne Drukuj Wyślij znajomemu
Informacja o wyborze specjalistów w ramach projektu „Startuj z rozmachem – aktywni zawodowo i społecznie w Gminie Skoczów”.

Czytaj całość
 
Informacja o wyborze oferty - prawnik Drukuj Wyślij znajomemu
Informacja o wyborze oferty na realizację poradnictwa prawnego dla uczestników projektu „Startuj z rozmachem – aktywni zawodowo i społecznie w Gminie Skoczów” realizowanego przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Skoczowie.
 
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 13 z 31
© 2018 Ośrodek Pomocy Społecznej w Skoczowie