Aktualności
”Lepiej zapobiegać niż leczyć ” spotkanie z fizjoterapeutą Drukuj Wyślij znajomemu
Na spotkaniu zostaną poruszone zagadnienia czym jest ergonomia i autoterapia w codziennym życiu. Spotkanie poprowadzi posiadający bogate doświadczenie i wiedzę magister fizjoterapii. Zostaną zaprezentowane ćwiczenia do wykonania samodzielnie w domu między innymi: jak prawidłowo siedzieć, spać i pracować, metody terapii manualnej, ćwiczenia fizjoterapeutyczne.
Czytaj całość
 
Zapraszamy do „Szkoły dla rodziców” Drukuj Wyślij znajomemu
Kocham i wymagam czyli jak skutecznie porozumiewać się z dziećmi.
Czytaj całość
 
Zapraszamy na spotkanie "Jak dobrać kwiaty by nie wyglądały tylko zjawiskowo?" Drukuj Wyślij znajomemu
„Program na rzecz wzmacniania potencjału społecznego i zawodowego obszaru Górny Bór” Zapraszamy na spotkanie obszaru rewitalizowanego w ramach Programu Aktywności Lokalnej promującego spotkania dla seniorów.
Czytaj całość
 
Zapraszamy na spotkanie "SKOCZÓW W NASZYCH WSPOMNIENIACH" Drukuj Wyślij znajomemu
„Program na rzecz wzmacniania potencjału społecznego i zawodowego obszaru Zawiśle i Bajerki” W ramach realizacji programu zapraszamy mieszkańców obszaru Zawiśle i Bajerki na kolejne spotkanie dla seniorów.
Czytaj całość
 
Zapraszamy na spotkanie promujące zasady udzielania pierwszej pomocy Drukuj Wyślij znajomemu

Zapraszamy na spotkanie obszaru rewitalizowanego w ramach Programu Aktywnoci Lokalnej, promujcego zasady udzielania pierwszej pomocy.

Czytaj całość
 
Harcerstwo jako forma wolontariatu -spotkanie Drukuj Wyślij znajomemu

Zapraszamy na spotkanie z harcerzami. Na spotkaniu harcerze Związku Harcerstwa Polskiego, Hufca Ziemi Cieszyńskiej opowiedzą nam o: działalności harcerzy na terenie skoczowa, funkcjach wychowawczych harcerstwa, działalności charytatywnej i wolontariacie . Spotkanie odbędzie się w dn. 19.06.2019r. o godz. 15.00 w siedzibie Rady Osiedla „Za Wisłą”, przy ul. Słonecznej 16.

W trakcie spotkania częstujemy kawą, herbatą oraz czymś słodkim.

Czytaj całość
 
Wolontariat oknem na świat! Pomagaj innym ! Sprawdź się! Drukuj Wyślij znajomemu
Jeżeli chcesz sprawdzić siebie, masz w sobie wolę, aby poświęcić swój czas niosąc pomoc innym, zapraszamy na spotkanie obszaru rewitalizowanego w ramach Programu Aktywności Lokalnej promującego ideę wolontariatu.
Czytaj całość
 
Zielony Piknik dla mieszkańców obszaru Zawiśle i Bajerki Drukuj Wyślij znajomemu
Ośrodek Pomocy Społecznej w Skoczowie wraz z Radą Osiedla „Za Wisłą” zaprasza mieszkańców obszaru Zawiśle i Bajerki na Zielony Piknik który odbędzie się 01 czerwca 2019r, w godz. 14.00 do 19.00 na terenie Szkoły przy ulicy Bielskiej 34.
Czytaj całość
 
Spotkanie Seniorów przy kawie Drukuj Wyślij znajomemu
„Spotkanie Seniorów przy kawie" odbędzie się w dniu 29.05.2019r. (środa) o godzinie 15:30 w Domu Spotkań (budynek obok kościoła) na Górnym Borze przy ul. Harcerskiej 12.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 14 - 26 z 68
© 2020 Ośrodek Pomocy Społecznej w Skoczowie