Aktualności
Informacja o wyborze oferty po złożonym proteście Drukuj Wyślij znajomemu
plakat_min.jpgInformacja o wyborze oferty po złożonym proteście Dotyczy wyboru oferty na realizację szkoleń społecznych z elementami szkoły rodziców dla 20 uczestników projektu „Staruj z rozmachem – aktywni zawodowo i społecznie w Gminie Skoczów” Ośrodek Pomocy Społecznej w Skoczowie informuje, iż w związku z ogłoszonym zapytaniem ofertowym na realizację szkoleń społecznych z elementami szkoły rodziców dla 20 uczestników projektu „Staruj z rozmachem – aktywni zawodowo i społecznie w Gminie Skoczów” w 2015r otrzymano 11 ofert. W dniu 15 maja dokonano oceny ofert i wyboru oferty APUS Robert Meller ul. Jasnogórska 15 42-202 Częstochowa.
Czytaj całość
 
Informacja o wyborze oferty szkoleń społecznych Drukuj Wyślij znajomemu

plakat_min.jpg

 

Dotyczy wyboru oferty na realizację szkoleń społecznych z elementami szkoły rodziców dla 20 uczestników projektu „Staruj z rozmachem – aktywni zawodowo i społecznie w Gminie Skoczów”.

Czytaj całość
 
Zaproszenie do złożenia oferty na realizację szkoleń społecznych Drukuj Wyślij znajomemu

plakat_min.jpgW związku z realizacją projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach poddziałania 7.1.1 - „Startuj z rozmachem – aktywni zawodowo i społecznie w Gminie Skoczów” Ośrodek Pomocy Społecznej w Skoczowie zaprasza do składania ofert na realizację szkoleń społecznych z elementami szkoły rodziców dla 20 uczestników projektu.

Czytaj całość
 
Informacja o wyborze oferty na realizację poradnictwa prawnego Drukuj Wyślij znajomemu
Informacja o wyborze oferty na realizację poradnictwa prawnego w ramach projektu „Startuj z rozmachem – aktywni zawodowo i społecznie w Gminie Skoczów”
Czytaj całość
 
Zaproszenie do składania ofert poradnictwa prawnego Drukuj Wyślij znajomemu
W związku z przystąpieniem przez Gminę Skoczów do realizacji projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach poddziałania 7.1.1 - „Startuj z rozmachem – aktywni zawodowo i społecznie w Gminie Skoczów” Ośrodek Pomocy Społecznej w Skoczowie zaprasza do składania ofert na realizację poradnictwa prawnego dla uczestników projektu.
Czytaj całość
 
Informacja o wyborze oferty - doradztwo zawodowe, poradnictwo psychologiczne Drukuj Wyślij znajomemu
Informacja o wyborze specjalistów w ramach projektu „Startuj z rozmachem – aktywni zawodowo i społecznie w Gminie Skoczów”.

Czytaj całość
 
Informacja o wyborze oferty - prawnik Drukuj Wyślij znajomemu
Informacja o wyborze oferty na realizację poradnictwa prawnego dla uczestników projektu „Startuj z rozmachem – aktywni zawodowo i społecznie w Gminie Skoczów” realizowanego przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Skoczowie.
 
Czytaj całość
 
Zaproszenie do składania ofert: psycholog, prawnik, doradca zawodowy Drukuj Wyślij znajomemu
W związku z przystąpieniem przez Gminę Skoczów do realizacji projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach poddziałania 7.1.1 - „Startuj z rozmachem – aktywni zawodowo i społecznie w Gminie Skoczów” Ośrodek Pomocy Społecznej w Skoczowie zaprasza do składania ofert celem oszacowania wartości zamówienia specjalistów z następujących dziedzin:
Czytaj całość
 
Informacja o wyborze oferty na realizację szkoleń społecznych Drukuj Wyślij znajomemu

plakat_min.jpgOśrodek Pomocy Społecznej w Skoczowie informuje, iż w związku z zapytaniem ofertowym na prowadzenie szkoleń społecznych (miękkich) w ramach projektu „Startuj z rozmachem – aktywni zawodowo i społecznie w Gminie Skoczów” wyłoniono wykonawcę.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 40 - 52 z 68
© 2020 Ośrodek Pomocy Społecznej w Skoczowie