Aktualności
Informacja o wyborze oferty specjalistów Drukuj Wyślij znajomemu

plakat_min.jpg

Ośrodek Pomocy Społecznej w Skoczowie informuje, iż w związku z ogłoszonym naborem na specjalistów do prowadzenia indywidualnego poradnictwa w ramach projektu „Startuj z rozmachem – aktywni zawodowo i społecznie w Gminie Skoczów” wybrane zostały następujące oferty:

 

Czytaj całość
 
Informacja o wyborze oferty Drukuj Wyślij znajomemu

plakat_min.jpg W związku z ogłoszonym naborem ofert na prowadzenie szkoleń społecznych (miękkich) w ramach projektu „Startuj z rozmachem – aktywni zawodowo i społecznie w Gminie Skoczów” złożono trzy oferty. Wybrana została oferta Ośrodka Kształcenia Zawodowego w Skoczowie  na łączną kwotę zamówienia 37.490,00 zł - 96 godzin szkolenia dla 58 osób. Oferta została wybrana ze względu na najkorzystniejszą cenę za godzinę szkolenia przeliczoną na jednego uczestnika.

Czytaj całość
 
Zapraszamy do współpracy specjalistów Drukuj Wyślij znajomemu

plakat_min.jpgW związku z przystąpieniem przez Gminę Skoczów do realizacji projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach poddziałania 7.1.1 - „Startuj z rozmachem – aktywni zawodowo i społecznie w Gminie Skoczów” Ośrodek Pomocy Społecznej w Skoczowie zaprasza do współpracy specjalistów z następujących dziedzin:

- psycholog,
- prawnik,
- doradca zawodowy.

Czytaj całość
 
Ogłoszenie Drukuj Wyślij znajomemu
plakat_min.jpgW związku z realizacją projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach poddziałania 7.1.1 - „Startuj z rozmachem – aktywni zawodowo i społecznie w Gminie Skoczów” Ośrodek Pomocy Społecznej w Skoczowie zaprasza do współpracy przy zorganizowaniu i przeprowadzeniu cyklu szkoleń społecznych (miękich) przeznaczonych dla 30 osób w 2012 roku oraz dla 28 osób w 2013 roku.
Czytaj całość
 
Informacja o wynikach naboru na stanowisko pracownika socjalnego Drukuj Wyślij znajomemu

plakat_min.jpgInformuję, że w wyniku zakończenia procedury naboru na powyższe stanowisko  została wybrana pani Tomaszko Kinga zamieszkała w Skoczowie.

Czytaj całość
 
Ogłoszenie o naborze na stanowisko pracownika socjalnego Drukuj Wyślij znajomemu
plakat_min.jpgKierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Skoczowie ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy: pracownik socjalny w Ośrodku Pomocy Społecznej w Skoczowie.
Stanowisko pracy współfinansowane jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach realizacji projektu systemowego „Startuj z rozmachem - aktywni zawodowo i społecznie w Gminie Skoczów”.
Czytaj całość
 
Dzień Dziecka Drukuj Wyślij znajomemu
dziendziecka120px.jpg W dniu 1 czerwca bieżącego roku w Centrum Pomocy Mieszkańcom Integracji i Profilaktyki najmłodszym uczestnikom projektu realizowanego przez OPS zorganizowano Dzień Dziecka. Dzieci ochoczo brały udział w zaproponowanych im zabawach i konkursach. Organizatorzy nie zapomnieli o prezencie dla każdego dziecka i poczęstunku. Za wspólną zabawę - dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia galerii .
 
Zapraszamy specjalistów do współpracy Drukuj Wyślij znajomemu

tacesami_100px.jpg.jpgW związku z przystąpieniem przez Gminę Skoczów do realizacji projektu pod nazwą Centrum Pomocy Mieszkańcom Integracji i Profilaktyki - Tacy Sami współfinansowanego z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego poddziałanie 7.2.1 Ośrodek Pomocy Społecznej w Skoczowie zaprasza do współpracy specjalistów z następujących dziedzin:

Czytaj całość
 
Rekrutacja do projektu EFS "Tacy sami" Drukuj Wyślij znajomemu

efs.ico.jpgOśrodek Pomocy Społecznej w Skoczowie informuje, iż rozpoczyna rekrutację do projektu „Centrum Pomocy Mieszkańcom Integracji i Profilaktyki – Tacy Sami” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, Priorytet VII , Działanie 7.2, Poddziałanie 7.2.1 Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 53 - 65 z 68
© 2020 Ośrodek Pomocy Społecznej w Skoczowie