Obowiązek informacyjny arrow Aktualności arrow Zapraszamy na spotkanie "Jak dobrać kwiaty by nie wyglądały tylko zjawiskowo?"
Zapraszamy na spotkanie "Jak dobrać kwiaty by nie wyglądały tylko zjawiskowo?" Drukuj Wyślij znajomemu
„Program na rzecz wzmacniania potencjału społecznego i zawodowego obszaru Górny Bór” Zapraszamy na spotkanie obszaru rewitalizowanego w ramach Programu Aktywności Lokalnej promującego spotkania dla seniorów.

Spotkanie odbędzie się w dniu 17.07.2019r. (środa) o godzinie 15:00 w Domu Spotkań (budynek obok kościoła) na Górnym Borze przy ul. Harcerskiej 12.

Jak dobrać kwiaty by nie wyglądały tylko zjawiskowo? Zobacz, kiedy je sadzić, jak podlewać, pielęgnować i uprawiać. Każdy właściciel ogrodu i balkonu, chciałby stworzyć piękną i wyjątkową przestrzeń. Spotkanie realizowane będzie w miłej atmosferze przy udziale specjalisty od roślin, animatora lokalnego i pracowników socjalnych Ośrodka Pomocy Społecznej w Skoczowie.

Na spotkanie zapraszamy osoby zamieszkujące przy ulicach: Górny Bór, Gustawa Morcinka, Powstańców Śląskich, Łęgowa, Podkępie, Parkowa i Harcerska.

Więcej informacji można uzyskać, kontaktując się z pracownikiem zespołu projektowego w OPS Skoczów, pod numerem 33 853 34 52 wew. 8.

 

 

 
© 2020 Ośrodek Pomocy Społecznej w Skoczowie