Aktualności arrow Pracownicy socjalni
Pracownicy socjalni i ich rejony Drukuj Wyślij znajomemu

  I RYSZARD TRZECIAK pok. nr 6, wew. 218

MIASTO: ul. Morcinka (bloki: 10,13,15,17,18,22,24,26,27,28,30,32,34,36), Wiślańska.

WIEŚ: Harbutowice. 

 


II ANETA WAŁĘGA pok. nr 10, wew. 223

MIASTO: ul. Czarny Chodnik, Poprzeczna, Radosna, Rynek, Słoneczna, Stalmacha, Targowa, Wspólna, Zawiśle 23 + domy prywatne, Żebroka. 
 


III MAŁGORZATA HELLER pok. nr 10, wew. 223

MIASTO: ul. Boczna, Budowlanych, Bukowa, Dojazdowa, Kukucza, Osiedlowa.

WIEŚ: Bładnice Dolne i Górne.

 


IV KATARZYNA MAREK pok. nr 2, wew. 224

MIASTO: ul. Cieszyńska, Górny Bór (blok nr 8), Kamieniec, Morcinka (bloki: 19,21,23), Sportowa.

WIEŚ: Ochaby Małe.

 


V ANNA BRONOWSKA pok. nr 6, wew. 218

MIASTO: ul. Krzywa, Łęgowa, Objazdowa, Powstańców Śląskich, Szpitalna, 

WIEŚ: Kiczyce – ul. Bażantów, Cedrowa, Centralna, Cisowa, Długa, Gminna, Graniczna, Grodzka, Gromadzka, Iglasta, Jałowcowa, Jesionowa, Katowicka, Kolejowa, Kuśnierska, Miodowa, Ochabska, Orłowa, Partyzantów, Perłowa, Prosta, Relaksowa, Tulipanow, Uchylany, Wesoła Wiosenna, Wiśniowa, Złota, Źródlana.

 


VI ARTUR KISIAŁA pok. nr 6, wew. 218

MIASTO: Ceglana, Górny Bór (bez bloku nr 8).

WIEŚ: Międzyświeć.

 


VII ROKSANA PROCNER pok. nr 2, wew. 224

MIASTO: Bielska, Gajowa, Garbarska, Grabowa, Groszówka, Kasztanowa, Kiczycka, Kościelna, Mały Rynek, Potok, Puścina, Rzeczna, Sarkandra, Schodowa, Wałowa, Wierzbowa, Wiślicka, Wzgórze, Zamkowa.

WIEŚ: Ochaby Wielkie.

 


VIII IRENA CZAJA pok. nr 10, wew. 223

MIASTO: ul. Błękitna, Bracka, Dębowa, Górecka (bez bloku nr 7), Harcerska, Kolonia, Kombatantów, Kwiatowa, Lipowa, Łąkowa, Nowa, Ogrodowa, Olszyna, Raszki, Sadowa, Szkolna, Topolowa, Torowa, Wiejska.

WIEŚ: Wiślica, Pierściec - ul: Akacjowa, Azaliowa, Brzozowa, Brzymowa, Cyprysowa, Długa, Głogowa, Graniczna, Jaśminowa, Jaworowa, Kalinowa, Landecka, Mostowa, Myśliwska, Nad Bajerką, Na łomy, Partyzantów, Pod Dębiną, Porębisko, Przysiółek, Rolna, Skoczowska, Sołecka, Spacerowa, Szeroka, Tomanka, Widokowa, Winogradzka, Wiosenna, Wrzosowa, Wygon.

 


IX AGNIESZKA KUBACZKA pok. nr 2, wew. 224

MIASTO: ul.  Bajerki, Dolny Bór, Jodłowa, Kręta, Mickiewicza, Zawiśle (bloki: 21,25).

WIEŚ: Kowale, Kiczyce – ul. Kormoranów, Odległa, Olchowa, Pierściecka, Liliowa, Łowiecka, Pierściecka, Piękna, Sosnowa, Świerkowa, Żniwna.

 


X ELŻBIETA JANOSZ pok. nr 2, wew. 224

MIASTO: ul. Ks. Mocko, Polna, Ustrońska.

WIEŚ: Pogórze.

 


XI WIESŁAWA KĘPIŃSKA pok. nr 3, wew. 214
 
MIASTO:  Al. Jana Pawła, Ciężarowa, Fabryczna, Górecka 7, Jutrzenki, Katowicka, Klonowa, Kossak-Szatkowskiej, Leśna, Mennicza, Morcinka 3,5,7,9, Nowe Osiedle, Parkowa, Podlesie, Plaskowiec, Podkępie, Południowa, Tęczowa, Wesoła, Zabawa, Zacisze.

WIEŚ: Wilamowice, Pierściec - ul. Cicha, Dworska, Górnioki, Gromadzka, Jasna, Komunalna, Kowalska, Krótka, ks. A. Langera, Ks. H. Sobieckiego, Leguś, Łagodna, Łączna, Mała, M.Wardas, Nad Potokiem, Owocowa, Polna, Pogodna, Przemysłowa, Pszenna, Roztropicka, Rzemieślnicza, Sarnia, Siewna, Skowronkowa, Stawowa, Uchylany, Wodna, Zaułek, Zielna.

 


 

  Godziny pracy pracowników socjalnych

   biuro   
 teren   
biuro    
 Poniedziałek  7-10  10-14  14-15
 Wtorek  7-10  10-14  14-15
 Środa  7-10  10-15  15-16
 Czwartek  7-10  10-14  14-15
 Piątek  7-10  10-13  13-14

 

 

 
© 2014 Ośrodek Pomocy Społecznej w Skoczowie