Aktualności arrow Pracownicy socjalni
Pracownicy socjalni i ich rejony Drukuj Wyślij znajomemu

  I RYSZARD TRZECIAK pok. nr 6, wew. 218

MIASTO: ul.Morcinka 10,13,15,17,18,22,24,26,27,28,30,32,34,36, Wiślańska, Wspólna

WIEŚ: Harbutowice. 

 


II KATARZYNA JUCHA pok. nr 3, wew. 214

MIASTO: ul. Ciężarowa, Fabryczna, Katowicka, Kossak-Szatkowskiej, Mennicza, Morcinka 3 i 5, Nowe Osiedle, Parkowa, Plaskowiec, Południowa, Tęczowa, Wesoła.

WIEŚ: Pierściec - ul: Akacjowa, Azaliowa, Brzozowa, Brzymowa, Cyprysowa, Długa, Głogowa, Graniczna, Jaśminowa, Jaworowa, Kalinowa, Mostowa, Myśliwska, Nad Bajerką, Na łomy, Partyzantów, Pod Dębiną, Porębisko, Przysiółek, Rolna, Skoczowska, Sołecka, Spacerowa, Szeroka, Tomanka, Widokowa, Winogradzka, Wiosenna, Wrzosowa, Wygon.

.
 


III MAŁGORZATA HELLER pok. nr 10, wew. 223

MIASTO: ul. Boczna, Budowlanych, Bukowa, Dojazdowa, Kukucza, Osiedlowa.

WIEŚ: Bładnice Dolne i Górne.

 


IV KATARZYNA MAREK pok. nr 2, wew. 224

MIASTO: ul. Cieszyńska, Górny Bór 8, Kamieniec, Morcinka 19,21,23, Sportowa.

WIEŚ: Ochaby Małe.

 


V ANNA BRONOWSKA pok. nr 6, wew. 218

MIASTO: ul. Czarny Chodnik, Krzywa, Łęgowa, Objazdowa, Podkępie, Poprzeczna, Powstańców Śl., Słoneczna, Targowa 20,21,22,23,24.

 

VI ARTUR KISIAŁA pok. nr 6, wew. 218

MIASTO: Górny Bór (bez bloku nr 8).

WIEŚ: Międzyświeć.

 


VII ROKSANA PROCNER pok. nr 2, wew. 224

MIASTO: Bielska, Gajowa, Garbarska, Grabowa, Groszówka, Kasztanowa, Kościelna, Potok, Puścina, Rzeczna, Sarkandra, Schodowa, Wałowa, Wierzbowa, Wiślicka, Wzgórze, Zamkowa.

WIEŚ: Ochaby Wielkie.

 


VIII IRENA CZAJA pok. nr 10, wew. 223

MIASTO: ul.Błękitna, Bracka, Dębowa, Górecka (bez nr 7), Harcerska, Kolonia, Kombatantów, Kwiatowa, Lipowa, Łąkowa, Nowa, Ogrodowa, Olszyna, Raszki, Sadowa, Szkolna, Topolowa, Torowa, Wiejska, Żebroka.

WIEŚ: Wiślica.

 


IX AGNIESZKA KUBACZKA pok. nr 2, wew. 224

MIASTO: ul.  Bajerki, Dolny Bór, Jodłowa, Kiczycka, Kręta, Mickiewicza, Zawiśle 21, 25.

WIEŚ: Kowale.

 


X ELŻBIETA JANOSZ pok. nr 2, wew. 224

MIASTO: ul. Mocko, Polna, Ustrońska, Zawiśle 23+domy.

WIEŚ: Pogórze.

 


XI WIESŁAWA KĘPIŃSKA pok. nr 3, wew. 214
 
MIASTO:  Al. Jana Pawła, Górecka 7, Jutrzenki, Klonowa, Leśna, Podlesie, Zabawa, Zacisze.

WIEŚ: Wilamowice, Pierściec ul: Cicha, Dworska, Górnioki, Gromadzka, Jasna, Komunalna, Kowalska, Krótka, Landecka, Langera, Leguś, Łagodna, Łączna, M.Wardas, Mała, Nad Potokiem, Owocowa, Pogodna, Polna, Przemysłowa, Pszenna, Roztropicka, Rzemieślnicza, Sarnia, Siewna, Skowronkowa, Sobieckiego, Stawowa, Uchylany, Wodna, Zaułek, Zielna.

 


 XII JOANNA MATLA pok. nr 10, wew. 223

 
MIASTO:  Ceglana, Mały Rynek, Morcinka nr 7,9, Radosna, Rynek, Stalmacha, Szpitalna, Targowa nr 11,13,15,17,25,26, Targowa domy.

WIEŚ: Kiczyce. 

  
 

  Godziny pracy pracowników socjalnych

   biuro   
 teren   
biuro    
 Poniedziałek  7-10  10-14  14-15
 Wtorek  7-10  10-14  14-15
 Środa  7-10  10-15  15-16
 Czwartek  7-10  10-14  14-15
 Piątek  7-10  10-13  13-14

 

 

 
© 2016 Ośrodek Pomocy Społecznej w Skoczowie