Informacja o wyborze oferty szkoleń społecznych
15.05.2015.

plakat_min.jpg

 

Dotyczy wyboru oferty na realizację szkoleń społecznych z elementami szkoły rodziców dla 20 uczestników projektu „Staruj z rozmachem – aktywni zawodowo i społecznie w Gminie Skoczów”.

Czytaj całość
 
Zaproszenie do złożenia oferty na realizację szkoleń społecznych
05.05.2015.

plakat_min.jpgW związku z realizacją projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach poddziałania 7.1.1 - „Startuj z rozmachem – aktywni zawodowo i społecznie w Gminie Skoczów” Ośrodek Pomocy Społecznej w Skoczowie zaprasza do składania ofert na realizację szkoleń społecznych z elementami szkoły rodziców dla 20 uczestników projektu.

Czytaj całość
 
Informacja o wyborze oferty: Integracja i reintegracja społeczna...
22.04.2015.

Dotyczy wyboru oferty na realizację dzialań w zakresie integracji i reintegracji społecznej osób bezrobotnych korzystających ze świadczeń pomocy społecznej uczestniczących w Programie Aktywizacja i Integracja w 2015r.

Czytaj całość
 
Zaproszenie do złożenia oferty: Integracja i reintegracja społeczna...
07.04.2015.

 Zaproszenie do złożenia oferty na realizację działań w zakresie integracji i reintegracji społecznej osób bezrobotnych korzystających ze świadczeń pomocy społecznej uczestniczących w Programie Aktywizacja i Integracja w 2015r.

 W związku z realizacją Programu Aktywizacja i Integracja realizowanego we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Cieszynie Ośrodek Pomocy Społecznej w Skoczowie zaprasza do składania ofert na realizację działań w zakresie integracji i reintegracji społecznej osób bezrobotnych korzystających ze świadczeń pomocy społecznej uczestniczących w Programie Aktywizacja i Integracja w 2015r. 

Czytaj całość
 
Informacja o wynikach naboru na pełnienie funkcji asystenta rodziny
23.03.2015.
W wyniku zakończenia procedury naboru na pełnienie funkcji Asystenta Rodziny w Ośrodku Pomocy Społecznej w Skoczowie, został wybrany: Pan Kazimierz Bukartyk zam. w Gliwicach.  
Czytaj całość
 
Asystent rodziny - Lista osób, spełniających wymogi formalne
20.03.2015.
Lista osób, które spełniają wymogi formalne wskazane w ogłoszeniu o naborze Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Skoczowie na pełnienie funkcji asystenta rodziny w ramach umowy zlecenia:
Czytaj całość
 
Nabór ofert na pełnienie funkcji asystenta rodziny w ramach umowy zlecenia
18.02.2015.

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Skoczowie ogłasza nabór ofert na pełnienie funkcji asystenta rodziny w ramach umowy zlecenia.

Wszystkie informacje zawarte sa w pliku do pobrania poniżej:    

pdf.gifNabór_asystent_2015.pdf

 
Punkt Wolontariatu w OPS
06.02.2015.

Od dnia 1 lutego 2015 r. Punkt Wolontariatu działa w Ośrodku Pomocy Społecznej w Skoczowie. Osobą prowadzącą jest pani Roksana Procner. Wszystkie informacje można uzyskać w godzinach urzędowania OPS.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 118 - 130 z 177
© 2019 Ośrodek Pomocy Społecznej w Skoczowie