Zapytanie ofertowe na kurs spawacza metodą MAG 135
22.09.2017.
Zaproszenie do składania ofert na zamówienie: Kurs spawacza metodą MAG 135 dla uczestników/czek partnerskiego projektu pozakonkursowego pn. „Aktywny powiat cieszyński – program aktywizacji społeczno-zawodowej w obszarze pomocy społecznej” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, realizowanego przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Skoczowie.
Czytaj całość
 
Zapytanie ofertowe na kurs kosmetyczny z elementami stylizacji paznokci
22.09.2017.
Zaproszenie do składania ofert na zamówienie: Kurs kosmetyczny z elementami stylizacji paznokci z rozszerzonym kursem kolorystyki dla uczestników/czek partnerskiego projektu pozakonkursowego pn. „Aktywny powiat cieszyński – program aktywizacji społeczno-zawodowej w obszarze pomocy społecznej” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, realizowanego przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Skoczowie.
Czytaj całość
 
Zapytanie ofertowe na kurs na pracownika administracyjno - biurowego
22.09.2017.
Zaproszenie do składania ofert na zamówienie: Kurs na pracownika administracyjno - biurowego dla uczestników/czek partnerskiego projektu pozakonkursowego pn. „Aktywny powiat cieszyński – program aktywizacji społeczno-zawodowej w obszarze pomocy społecznej” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, realizowanego przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Skoczowie.
Czytaj całość
 
Zapytanie ofertowe na kursy z zakresu gastronomii
22.09.2017.
Zaproszenie do składania ofert na zamówienie: Kursy z zakresu gastronomii dla uczestników/czek partnerskiego projektu pozakonkursowego pn. „Aktywny powiat cieszyński – program aktywizacji społeczno-zawodowej w obszarze pomocy społecznej” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, realizowanego przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Skoczowie.
Czytaj całość
 
Zaproszenie do składania ofert na realizację seminariów i szkoleń...
21.09.2017.
Zaproszenie do składania ofert na realizację seminariów i szkoleń dla pracowników OPS w Skoczowie.
Czytaj całość
 
Zapytanie ofertowe na wyłonienie superwizora
19.09.2017.
Ośrodek Pomocy Społecznej w Skoczowie ogłasza zapytanie ofertowe na wyłonienie superwizora do przeprowadzenia superwizji pracy socjalnej dla pracowników socjalnych zatrudnionych w OPS Skoczów.
Czytaj całość
 
Dofinansowanie kosztów edukacji na poziomie wyższym
15.09.2017.
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Cieszynie informuje o możliwości ubiegania się o dofinansowanie ze środków PFRON do uzyskania wykształcenia na poziomie wyższym.
Czytaj całość
 
Punkty przyjmowania wniosków od 1 września
01.09.2017.
Informacja w sprawie punktów, w których można składać wnioski o 500+, zasiłek rodzinny i fundusz alimentacyjny.
Od 1 września wnioski można składać w:
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 53 - 65 z 177
© 2019 Ośrodek Pomocy Społecznej w Skoczowie